Internetinė reklama

Jeigu Jūs jau turite interneto svetainę arba elektroninę parduotuvę Jums tikrai bus reikalinga internetinė reklama, kad sulauktumėte didesnio lankytojų srauto ir iškiltumėte Google paieškos sistemoje. Mes pasiruošę Jums padėti ir siūlome kelis internetinės reklamos sprendimus. 

Google AdWords reklama

Tai itin greitas būdas sulaukti didesnio lankytojų srauto, kas lemia didesnį pardavimų skaičių. Google adwords reklamos dėka, Jūsų internetinės svetainės ar elektroninės parduotuvės skelbimai bus matomi pačiame Google paieškos sistemos viršuje, todėl lankytojai įvedę Jums aktualius raktinius žodžius iš karto matys Jūsų svetainę. Mes sukursime Jums Google Adwords reklamos kampaniją, parinksime Jums aktualius raktažodžius ir administruosime skelbimus, Jums liks tik nustatyti reklamos biudžetą. 

Facebook reklama

Ne paslaptis, kad vienas iš populiariausių socialinių tinklų šiomis dienomis yra Facebook. Mes sukursime Jūsų svetainei Facebook reklamos skelbimus ir Jus neabejotinai pamatys didele auditorijos dalis, kuri gali virsti Jūsų potencialiais klientais. 

Remarketingas (pakartotinė rinkodara)

Tai itin efektyvus reklamos būdas, kuris padeda pritraukti lankytojus, kurie jau lankėsi Jūsų internetiniame puslapyje, tačiau, neatliko jokių veiksmų, t.y. nenupirko, nesusisiekė su Jumis, neužsiprenumeravo naujienlaiškio ir pan. Remarketingo pagalba lankytojas, kuris atidaro Jūsų puslapį, jau yra fiksuojamas ir automatiškai priskiriamas pakartotinės rinkodaros kampanijai. Tam tikrą laikotarpį tokie lankytojai yra "persekiojami" po visą Google vaizdinės reklamos sistemą ir mato Jūsų sukurtus banerinius skelbimus, kurie vilioja žmogų apsilankyti pas Jus dar kartą, taip Jūs lengvai galite priminti apie save ir gal net privilioti lankytoją atlikti tam tikrą veiksmą Jūsų interneto svetainėje, kaip pvz atlikti pirkimą. Mes galime padėti Jums sukurdami remarketingo kampanijas pagal Jūsų poreikius, taip pat, sukursime banerius.

Soc. tinklų administravimas

Administruojame Jūsų soc. tinklus: facebook, google+, instagram, twitter, pinterest ir kt.

Naujienlaiškių siuntimas

Naujienlaiškiai - tai puiki priemonė savo klientams paskelbti apie Jūsų skelbiamas akcijas, naujas prekes ar kitas svarbias naujienas, kuriomis norite pasidalinti. Mes galime sukurti Jums patrauklų naujienlaiškį, su skambiomis antraštėmis bei tekstais, kurie paskatins užeiti į Jūsų web svetainę. 

SEO Straipsnių rašymas

Rašome bei talpiname seo straipsnius tam tikrose direktorijose. Seo straipsnius sudaro 300 - 500 žodžių ir tekste yra įterpiamas vienas raktinis žodis, kuris veda į Jūsų internetinę svetainę ar elektroninę parduotuvę. Tokie straipsniai su laiku padeda Jūsų puslapiui iškilti Google paieškos sistemoje. 

Reklaminių skydelių - banerių kūrimas

Kuriame reklaminius skydelius - banerius, kurie atspindi Jūsų e-verslo ideologiją.

 

Jeigu susidomėjote bent viena iš šių reklamos priemonių - susisiekite su mumis.